دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت دولتی دانشگاه علامه وروردی ۸۹

کارشناسان ارشد و کارشناسان رشته مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی دانشگاه علامه طباطبایی

دومین روز درسی ترم سوم 3مهر 1390

1- کلاس روش تحقیق دکتر طاهر پور از ساعت 10:30 تا 12:15 برگذار گردید. طرح درس منتشر شد. فقط یکی از دانشجویان گروه پیشنیاز در این کلاس حاضر شد. بقیه از گروه مرتبط بودند. با توجه به اینکه درس امروز در مورد مقدمات پژوهش و انتخاب عنوان مناسب برای پایان نامه بود ، برای جلسه آینده یک عنوان مناسب را برای پایان نامه انتخاب کرده و به همراه داشته باشید.

کتاب منبع معرفی شده جهت این درس : روش تحقیق در علوم اجتماعی کیوی و کامپنهود ترجمه نیک گهر می باشد.


2- کلاس درس بررسی مسائل مدیرت دولتی دکتر عباس زاده در هر دو گروه ساعت 1 تا 3   و   3 تا 5 برگذار شد. شرح درس را از اینجا دانلود کنید . برخی از مطالب جلسه اول در درس امروز تکرار شد. بارم بندی نمره پایان ترم شامل 10 نمره از کتاب ، 3 نمره نقد یک کتاب در مورد مدیریت دولتی (چند کتاب پیشنهاد شد)، 5 نمره کار کلاسی (تهیه یک مقاله مروری) و 2نمره حضور فعال در کلاس می باشد. دانشجویان پس از انتخاب موضوع مقاله و انتخاب کتاب مرتبط برای نقد و تعیین زمان محتمل جهت ارائه آنرا  از طریق قسمت نظرات همین وبلاگ ثبت کنند. زیرا استاد لیست تایپ شده آنرا برای جلسه ی بعد خواسته است. همچنین چهار نفر (دو نفر در گروه یک و دو نفر در گروه دو) برای ارائه در جلسه آتی آمادگی خود را اعلام کنند تا امکان ارائه کلیه همکلاسی ها در چهار جلسه باقیمانده فراهم باشد. جزئیات تکمیلی را در صفحه مربوطه بخوانید.


این لینک فقط در ساعات اداری قابل دسترسی است3- کلاس درس مدیرت استراتژیک منابع انسانی فقط برای گروه ساعت 1 تا 3 برگذارشد. و استاد بودلایی به دلیل مشکل زمانی برگذاری جلسه گروه دوم را به آینده موکول کردند. همچنین ساعت تشکیل کلاس بعدی در تاریخ یکشنبه17/3/90 بصورت گروه دوم در ساعت 8 صبح تا 10 و گروه اول در همان ساعت قبلی یعنی 1 تا 3 خواهد بود که هنوز این تغییر کاملا قطعی نشده است. از شرح درس جلسه اول گروه اول اطلاع خاصی در دست نیست. همچنین کتاب منبع توسط استاد تغییر یافته است. منبع جدید این درس : «استراتژی منابع انسانی» دکتر اعرابی و دکتر مرجان فیاضی انتشارات ایزایران تعیین شد. در کل 126 صفحه به قیمت 2200 تومان می باشد.

کار عملی را که هر دانشجو در این درس باید انجام دهد شامل تهیه یک نقد از یک پایان نامه دروه کارشناسی ارشد یا دکترا در مورد برنامه ریزی استراتژیک منابع انسانی است. این نقد بصورت یک پاورپوینت ( تقریباً 11 اسلاید) تهیه شود. پسورد ورود به بانک های اطلاعاتی توسط استاد اعلام شده است، که با تشکر از دانشجو خانم منتظری از هر کجای ایران نیز می توانید مقاله و پایان نامه سرچ کنید.

تاریخ ارسال: یکشنبه 3 مهر 1390 ساعت 22:32 | نویسنده: - | چاپ مطلب 22 نظر