X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت دولتی دانشگاه علامه وروردی ۸۹

کارشناسان ارشد و کارشناسان رشته مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی دانشگاه علامه طباطبایی

وضعیت تقاضای تجدید نظر و ...

به نقل از یک منبع آگاه به نقل از خانم یزادانی، دکتر حسین پوراعلام داشته است نظر من همان نظر استاد است . بچه ها هم اگر اعتراضی داشتند باید در طول ترم و جلسات  اعلام می کردند.

همچنین در این شرایط بنا به اقتضا بچه ها باید درخواست ارائه درس را اعلام نمایند. طبق اطلاعات رسیده تاکنون هیچ دانشجویی درخواست ارائه درس را اعلام نکرده است.

فقط دو روز تا پایان مهلت درخواست ارائه درس باقی است.اصلاحیه 1: در ساعت 23:11 این پیام اصلاح شد.=>[باید در طول ترم و جلسات  اعلام می کردند]

اصلاحیه 2: برگه درخواست ارائه مجدد درس  روز سه شنبه توسط 15 نفر امضا و سپس تحویل گردید.

اصلاحیه 3: برگه درخواست ارائه مجدد درس در روز مذکور تحویل به دانشکده شده است و سپس پاراف گردیده ، اما فقط نام 15 نفر در آن ذکر گردیده است.

متن اصلاحیه 3 : برگه تقاضای مجدد را در روز سه شنبه به خانم یزدانی داده شد که ایشان پاراف کرده به خانم ولیزاده دادن که کارهایش را انجام دهد. در ضمن اسامی 15 نفر از دانشجویان را که میدانستم زیر نامه نوشتم. انشاله که ارائه می شود.

تاریخ ارسال: دوشنبه 22 اسفند 1390 ساعت 17:58 | نویسنده: - | چاپ مطلب 4 نظر

به نام خدا
جناب آقای دکتر صدقیانی
ریاست محترم دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی

احتراماً به استحضار می رساند پیرو مذاکرات انجام شده با مسئولین دانشکده پردیس آموزش های نیمه حضوری جهت بررسی مشکلات ایجاد شده در ترم سوم و آخر دانشجویان ورودی 89 رشته مدیریت دولتی، گرایش منابع انسانی، به علت عدم رسیدگی مسئولین و اساتید ذی¬ربط، از شما خواهشمندیم دستورات لازم را جهت بررسی موارد ذیل مبذول فرمایید.

• مهمترین مسئله، ریزش بیش از شصت درصدی دانشجویان درس تحقیق در عملیات پیشرفته جناب دکتر شهبازی است، آمار دقیق عبارت است ازمردود شدن 27 نفر، کسب نمره 12 تا 13، 15 نفر از کل 53 نفر، با در نظر گرفتن این موضوع که میانگین معدل دو ترم گذشته همین دانشجویان هفده بوده است این آمار نشان دهنده این است که صرفا دانشجویان در کسب این نمره مقصر نبوده اند و غیبت استاد، عدم تطبیق مطالب ارائه شده با آزمون، تصحیح ناعادلانه اوراق امتحانی و اجبار برای انتخاب تمامی دروس ارائه شده همگی مزید بر علت بوده اند و آینده تحصیلی و شغلی دانشجویان را تحت تاثیر قرار داده است.
• مسئله بعدی که قابل ذکر است، نمرات کسب شده در درس سمینار 1 و 2 دانشجویان آموزش محور دکتر خسروی است، نکته ای که دانشجویان را دچار مشکل کرده است نبود معیار دقیق و واضحی است که استاد محترم برای دادن نمره به کار پژوهشی و امتحان کتبی انتخاب کرده است. جمع کثیری از دانشجویان نامبرده،نمرات 12 تا 15 را کسب کرده اند که عادلانه بودن نمرات کسب شده را دچار ابهام می کند.
• نکته حائز اهمیت در تمامی موارد بالا عدم توجه مسئولین دانشکده نیمه حضوری و تهدید اساتید به کم کردن نمرات و در نظر نگرفتن حقوق دانشجویان برای اعتراض بجای رسیدگی و پاسخگویی می باشد.
این یک گلایه نیست بلکه بیشتر درد و دل دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی دانشگاه علامه طباطبایی و شاید کلیه دانشجویان پردیس نیمه حضوری باشد. عاجزانه خواهشمندیم به مسائل و مشکلات پیش آمده رسیدگی شود.
پیشاپیش از حسن توجه جنابعالی کمال تشکر را داریم.
( در ضمن این نامه در 4 نسخه خطاب به دکتر شریعتی، دکتر حسین پور، دکتر صدقیانی، آقای امین زاده ارسال خواهد شد. از دوستان خواهشمندیم نظرات خود را در مورد متن نامه و هر موردی که به ذهنشان می رسد بیان کنند و. با تشکر)

تاریخ ارسال: سه‌شنبه 16 اسفند 1390 ساعت 11:41 | نویسنده: - | چاپ مطلب 8 نظر

تثبیت تحقیق در عملیات و چهارشنبه

دانشکده اعلام کرده است نمره ها همین هاست و از نظر دانشکده نمره ها تثبیت شده است و هیچ تغییری نمی کند.  از این گذشته روز چهارشنبه ساعت 13:30 نیز احتمالا مدیرگروه دکتر حسین پور در معیت دکتر امین زاده در این مسئله مورد بحث ، جلسه ای خواهند داشت ، و همانطور که  گروهی از دانشجویان شهرستانی خواسته قبلی برای آمدن به دانشگاه داشتند، گمان می رود این تاریخ همان تاریخ مورد نظر ایشان است و تشریف بیاورند.

ان شاء الله تغییری ایجاد خواهد شد.

در این قرار هیچ دانشجویی به جای دیگری امضا نمی کند و عدم حضور هر دانشجوی به منزله این است که نسبت به نمره خود هیچ اعتراضی ندارد. بنابراین عدم حضور هر دانشجو حاکی از این است که آن دانشجوی از نمره خود راضی می باشد.

ارسال شده توسط عمومی ، وضعیت ارسال: عمومی

تاریخ ارسال: یکشنبه 14 اسفند 1390 ساعت 22:21 | نویسنده: - | چاپ مطلب 1 نظر

تصحیح درخواست مجددی از همکلاسی ها

استاد[تحقیق در عملیات] امروز ( چهارشنبه) رفته  دانشگاه ارفاق کنه

دانشگاه به استاد گیر دادند که .... استاد هم قبول نکرده

تنها اتفاقی که شاید بیفته اینکه اگه دانشگاه بتواندتاییدکند که استاد نمره ها را تغییر بدهد شاید نمره ها ارفاق شود

اگه نشد در روزهای آینده یک فکر دیگر می کنیم.

موضوع مهمی که مطرح است این است که بچه در ایمیل ها یشان به استاد تندروی نکنند و فقط  بحث ارفاق را مد نظر قرار دهند.

به نقل از آقای طهرانی

تاریخ ارسال: چهارشنبه 10 اسفند 1390 ساعت 23:55 | نویسنده: - | چاپ مطلب 6 نظر

نیاز به پیگیری بیشتر

با این روش پیگیری امید به تغییر بسیار کم است.

عزیزانی که پیگیری این نمره را دارند به ده نفر نیز نمی رسند


به ادامه مطلب توجه کنید:

ادامه مطلب ...
تاریخ ارسال: شنبه 6 اسفند 1390 ساعت 23:02 | نویسنده: - | چاپ مطلب 14 نظر

ارایه سرفصل های جدید علوم انسانی تا اوایل سال آینده

دکتر صدرالدین شریعتی، رییس دانشگاه علامه طباطبایی و عضو شورای تحول در علوم انسانی با اشاره به تشکیل گروه های بررسی و بازنگری سرفصل های رشته علوم انسانی در این دانشگاه گفت: بازنگری سرفصل های رشته های علوم اجتماعی، حقوق، تعلیم و تربیت و اقتصاد به طور تخصصی به دانشگاه علامه طباطبایی واگذار شده است. به گفته وی، بازنگری این سرفصل ها مراحل نهایی خود را طی می کند و در اوایل سال آینده نتایج آن ارایه می شود.

تاریخ ارسال: چهارشنبه 3 اسفند 1390 ساعت 14:07 | نویسنده: - | چاپ مطلب 0 نظر

تغییر برنامه :بازنگری برگه سوال توسط کارشناس

روز شنبه یک کارشناس گروه مدیریت زیر نظر ریاست دانشکده برگه سوال را آنالیز کرده و در مورد سختی و دشواری برگه سوال اظهار نظر خواهد کرد.

تاریخ ارسال: چهارشنبه 3 اسفند 1390 ساعت 14:02 | نویسنده: - | چاپ مطلب 3 نظر
   1      2   >> صفحات وبلاگ