X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت دولتی دانشگاه علامه وروردی ۸۹

کارشناسان ارشد و کارشناسان رشته مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی دانشگاه علامه طباطبایی

مراحل تصفیه حساب و فارغ التحصیلی

تصفیه حساب و فارغ التحصیلی از دانشگاه علامه کاری بس دشور اما شیرین است. شما باید از هفت خان رستم عبور کنید ، از پله ها بالا و پایین روید . به تعداد n-1  تقسیم بر اپسیلون صفر مثبت باید امضا جمع کنید . برای آموزش محور ها کار کمی راحتتر است . پس از دفاع پایان نامه باید به مسؤل رشته مراجعه کنید و پس از اینکه مسؤل رشته به شما اطمینان داد کلیه واحدهایتان را پاس کرده اید، امور فارغ التحصیلان دانشکده به شما یک برگه می دهد که باید به ترتیب از امور مالی و کتابخانه امضا بگیرید . از امور دانشجویی واقع در خیابان ولیعصر نیز باید یک امضا در قالب یک نامه عدم بدهی و عدم تعهد خدمتی بگیرید. یک مبلغ 1000 تومان به حساب تمرکز وجوه خزانه فارغ التحصیلی بانک تجارت به حساب می ریزید و فیش آنرا به مسؤل رشته می دهید. حالا شما با دانشکده تصفیه کردید. اگر خیلی خوش شانس باشید همه اینها را در یک روز انجام می دهید. مراحل بعدی مراجعه به دانشکده بالا است. قبل از آن شماره نامه خود را از خانم ولیزاده بگیرید. چون در دانشگاه شهرک المپیک سردرگم می شوید. در دانشگاه مرکزی پرونده شما ابتدا نزد اقای پیری ، متصدی فارغ التحصیلان می رود. قبل از آن یا بعد از آن ممکن است پرونده شما از زیر دست خانم پزشکی عبور کند(این جمله آخری خیلی مهم نیست). پرونده شما بعد از چند روز اقامت در اتاق اقای پیری به انبار پروندهای یا همان بایگانی پرونده ها در زیرزمین دانشگاه مرکزی نزد اقای ادیبی میرود. اقای ادیبی مرد بسیار خوش قلب و مهربانی است. اصلا فکر اینرا نکنید که ممکن است پرونده شما گم شود . اگر پرونده را پیدا نکردید مطمناً توی انباری زیر زمین پرونده و مدارک خود را پیدا می کنید. از تاریخ ارسال پرونده شما از دانشکده تخصصی آزادی نیمه حضوری به دانشگاه بالا تقریبا 15 روز طول می کشد تا گواهی موقت شما صادر گردد. خیلی عجله نکنید. پرونده شما در اتاق هر یک از نامبردگان فوق دست کم سه تا چهار روز توقف می کند. دست آخر گواهی موقت کارشناسی ارشد شما در اتاق آقای محمدی رئیس تحصیلات تکمیلی مهمور گشته و بدست یکی دیگر از کارمندان بالا به جوهر  آغشته و تمبر و هولوگراف به آن متصل می گردد.

پس از اینکه چند تا امضای دیگر از شما می گیرند . یک ورق کاغذ نازک به شما تحویل داده می شود که عکس جناب عالیتان در گوشه بالای سمت چپ آن گل انداخته است.

اصلا تعجب نکنید که در ازای یکی دو ملیون تومان پولی که از بابت شهریه پرداخت کردید همین کاغذ نازک را به شما می دهند. کلا همین جوری است. اگر اعتراض هم بکنید جواب خاصی دریافت نمی کنید.

موفق باشید.

تاریخ ارسال: دوشنبه 22 خرداد 1391 ساعت 23:23 | نویسنده: - | چاپ مطلب 1 نظر

آزمون دکتری تخصصی و ناکامی ها

آزمون دکترای تخصصی که تقریبا یک ماه پیشتر برگزار گردید، هنوز در ذهن باقی مانده است . سولات آزمون در برخی موارد بسیار راحت بود طوری که حتی داوطلب دکتری را به شک می اندخت که گزینه ای غیر از گزینه صحیح را بزند و درجه سختی برخی سوالات در حد سؤالات آزمون کارشناسی ارشد بود ، گستردگی سؤالات بسیار کم بود. اما برد اصلی در آزمون با افرادی شد که بیشتر زبان زدند.

بسیاری از ما علیرغم شور و شوق و آمادگی بسیار کافی ، رتبه و امتیاز کافی را برای مجاز شدن انتخاب رشته را کسب نکردیم. حتی با همان معلومات در آزمون کارشناسی ارشد همین سال شرکت کردیم و بعضا رتبه خوبی را در آزمون تحصیلات تکمیلی کسب کردیم ، اما در دکترا به رتبه مجاز شونده نرسیدیم.

تاریخ ارسال: یکشنبه 7 خرداد 1391 ساعت 18:05 | نویسنده: - | چاپ مطلب 0 نظر