دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت دولتی دانشگاه علامه وروردی ۸۹

کارشناسان ارشد و کارشناسان رشته مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی دانشگاه علامه طباطبایی

بمناسبت درگذشت فرزند علامه طباطبایی سید عبدالباقی طباطبایی

بمناسبت درگذشت فرزند علامه طباطبایی مرحوم مهندس سید عبدالباقی طباطبایی ، مراسم ترحیمی به تاریخ جمعه 89/9/5    

در مسجد رفعت قم برگذار شد. این مراسم با حضور علما و آیات عظام حضرت آیت الله جوادی آملی و حضرات مراجع تقلید ناصر مکارم شیرازی ، سیدمحمدعلی علوی گرگانی و دیگران نورانی تر شد. سخنران مجلس آیت الله نظری ضمن سخنرانی گریزی نیز به ویژگی های اخلاقی شخصیت  مفسر بزرگ قرآن علامه سیدمحمدحسین طباطبایی  زد و گفت « علامه طباطبایی اهل بکاء بودند. در سال 51 آیت الله آملی در مسجد اعظم قم مراسم عزاداری برپا می کردند و علامه طباطبایی نیز شرکت می کردند . زمانیکه من ذکر مصیبت می گفتم علامه عبای خود را روی پیشانی می کشیدند و گریه می کردند و بعد هم به من  می گفتند نظری برای ما بیشتر روضه بخوان ما دوست داریم بیشتر گریه  کنیم ». سپس سخنران به روضه  خوانی امام حسین (ع) اقدام کردند. شایان ذکر است این مراسم در ساعت 18 شروع شد و بسیاری از علما ، روحانیون، اساتید حوزه علمیه ، مقامات دولتی ، کسبه بازار و اتحادیه صنف تراشکاران حضور داشتند.

علامه طباطبایی دو فرزند پسر و دو فرزند دختر داشتند که مرحوم عبدالباقی پسر بزرگ علامه بودند.و همسر مرحوم عبدالباقی نیز نوه شیخ عبدالکریم حائری یزدی موسس حوزه علمیه قم هستند.


پایان خبر  خبر گذاری عطا  کد خبر :1 

 

ضمناً در این مراسم اشخاص خاصی حضور داشتند که ایشان را دقیقاً نمی شناختم . شخصی بود که شباهت زیادی به آیت الله صانئی داشت و به ایشان احترام قابل توجهی شد ، همچنین افراد دیگری نیز بودند که احترام زیادی به ایشان شد اما به دلیل اینکه از نام ایشان  مطمئن نیستم از این افراد نامی نمی آورم . 

بدلیل مشکلات فنی امنیتی امکان انتشار عکس را در محیط وب لاگ نداریم  و اگر نه عکس هم گرفتیم .