دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت دولتی دانشگاه علامه وروردی ۸۹

کارشناسان ارشد و کارشناسان رشته مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی دانشگاه علامه طباطبایی

بهره روی ۲۲/۱/۹۰

در تاریخ ۲۲/۱/۹۰ استاد دکتر خیراندیش در دانشکده حاضر گشتند. و تعدادی از همکلاسی ها هم بودند که اکثراْ برای گرفتن تائید مقاله ترجمه و یا مقاله تحقیقی آمده بودند. آنهایی که به دانشکده نیامدند نگران نباشند کلاسی تشکیل نشد. البته چیزی شبیه به یک کلاس واره رخ داد ولی حاضر غایبی صورت نگرفت و استاد درسی نداد. و زمان بیشتر حول محور تایید مقاله ها گذاشت. 

و ساعتی بعد استاد از دانشکده خارج شدند. (چون تعداد حاضران کم بود و بعضی ها هم توسی کلاس وارد نشدند)

استاد قبلاْ از همکاری صمیمانه تان تشکر نمودند. و چند نکته را یادآوری کردند: (۱) که برای این جلسه مطالبی را در مورد ارتقا بهره وری آماده کرده بودم می خواستم تدریس کنم ولی بیشتر بچه ها نبودند. حیف شد. (۲) منتظر ایمیل های شما بودم و من خودم را وقف علم کرده ام و اگر استاد چیزی برای آموزش داشته باشد آنرا به شاگردانش ارائه می دهد. اما کسی ایمیلی نفرستاد و فقط یک نفر پیامک زده بود [ : که آن هم ظاهراْ تبریک عید بوده]. (۳) برای جلسه بعد آن فرم گزارش کار کلاسی حتماْ همگی داشته باشید.  

(۴)‌ اون خانمی که مقاله ها را گرفت و برد و دیگر نیاورد کو  کجاست ؟      

البته اسم آن خانم را هم گفتند.  و بعضی از این موارد را هم توی راهرو گفتند!

نمونه یکم فرم گزارش فعالیت کلاسی 

 

نمونه دوم  فرم گزارش فعالیت کلاسی 

کتاب هم فتو کپی گردید به قیمت ۲۰۰۰ تومان تمام شد. چاپ ۱۳۸۲ بود. با چاپ ۱۳۷۵ فقط در داشتن فصل ۶ تفاوت دارد.

 

 

یک نفر هم سوال پرسیده : 

سلام
امکانش هست یکی از بچه ها که کار عملی درس بهره وری رو شروع کرده یه توضیح بده که ما هم از کجا شروع کنیم؟؟؟؟؟؟؟
ممنون 

یک گوشه از جواب:  

اول باید موافقت یک سازمان را بگیری در این مرحله سازمان از شما یک نامه رسمی از دانشگاه می خواهد! دوم باید به آموزش مراجعه کنید و درخواست دهید! سوم آموزش شما را به امورمالی می فرستد تا مطمئن شود شهریه را بطور کامل پرداخت کردید! چهارم آموزش تایید استاد مربوطه را می خواهد ! پنجم آموزش یک نامه تایپ می کند ! ششم نامه را ریاست محترم دانشکده جناب دکتر امین زاده امضا می کنند! هفتم فردایش می توانید نامه تان را توی یکی از اتاق های دانشکده پیدا کنیدالبته اگر نامه تان گم نشده باشد ( بعضی ها توی دانشکده به این نامه اصطلاحا می گویند نامه اشتغال به تحصیل)! هشتم به همان سازمان که به شما قول مساعد همکاری داده بود مراجعه کرده و نامه دانشکده را ارائه می کنید البته قبلش از نامه فتوکپی بگیرید.! 

حالا تازه می توانید روش تحقیق و یا پروپوزال خود را اجرا کنید! 

بهتر است در مرحله اول روش تحقیق یک مصاحبه مقدماتی با متخصصین مدیریتی سازمان داشته باشید تا متغییر های پژوهش را با کمک آنها تعیین کنید. البته در مصاحبه از لفظ حل مشکلات سازمان به جای متغییر های پژوهش می توانید استفاده کنید. در کلیه مراحل تحقیق از لغات و اصطلاحاتی که دارای بار ارزشی منفی هستند جدا بپرهیزید مانند تبعیض و فاقدصلاحیت و ... 

می توانید به کتابهای روش تحقیق مراجعه کنید. ... 

همزمان با مصاحبات می توانید به بررسی ادبیات تحقیق موجود در مقالات و پایان نامه ها و کتاب های فارسی و لاتین موجود در کتابخانه ها و بروشور ها و قوانین و مستندات سازمان موجود در سازمان مربوطه را بررسی کنید تا بتوانید از جملات و  طبقه بندی های مربوط به فصل اول مقاله تان( مقدمه) را استفاده کنید. ....

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 25 فروردین 1390 ساعت 12:47 | نویسنده: - | چاپ مطلب 2 نظر